1. apríla 2023: Výstavy

Ubytujte sa v galérii pod láskavou ochranou starého deda

Vila Domovina Tatranská Lomnica
Vila Domovina tatranská Lomnica

Obrazy môžu mať veľký vplyv na miesto, kde sa nachádzame, a to aj na miesta, kde dovolenkujeme. Môžu nám priniesť pocit pokoja a harmónie, ale tiež môžu vzbudiť negatívne emócie. Pozývame Vás na miesto, kde sa dovolenka snúbi s umením pre Váš krásny a inšpiratívny pobyt. 

Keď hovoríme o dobrých obrazoch pre miesto, kde dovolenkujeme, máme na mysli obrazy, ktoré dokážu vytvoriť príjemnú a uvoľnenú atmosféru. Takéto obrazy môžu zahŕňať prírodné scény, ako napríklad pláže, hory alebo lesy. Toto však na mieste, ktoré Vám predstavíme zďaleka nie je potrebné, pretože sa nachádza v srdci nádherných Vysokých Tatier, v štýlovej horskej osade Tatranská Lomnica.

VILA  DOMOVINA***** Tatranská Lomnica Vás víta od júna 2020. Nachádza sa vo Vysokých Tatrách, v tichej časti Tatranskej Lomnice, ale iba kúsok od centra, cca 100 m, lyžiarskeho centra a lanovej dráhy na Skalnaté pleso i Lomnický štít, cca 500 m. Všetko pohodlne, i v pešom dosahu. Z vily je krásny výhľad na Lomnický štít.

Nevšedné zážitky ponúkajú i netradičné výstavy originálnych umeleckých diel od významných slovenských autorov, ktorých výber zastrešuje GOLD FRAME GALLERY.Vychutnajte si umenie v živote, v Tatrách. Nechajte sa prekvapiť čo pre Vás bude pripravené.

Vo vile je okrem umeleckých diel skvostom aj televízor nevšedných predností, Samsung The Frame. Vďaka nemu môže na stene visieť dielo od svetových maliarov. Režim umenie totiž dokáže na vypnutej obrazovke zobrazovať umelecké diela – obrazy, ale aj fotografie, dokonca i vlastné. K dispozícii je zaujímavá možnosť prezrieť si svetové diela maliarov a zvoliť si umelecké dielo na obrazovku a to prostredníctvom aplikácie Obchod s umením (Art Store), kde máte prístup ku galériám svetových autorov minulosti aj súčasnosti. Pre najlepšie zobrazenie umeleckého diela je v The Frame zabudovaný svetelný senzor, ktorý rozozná mieru okolitého svetla a na základe tejto hodnoty vyrovná jas a tón farieb obrazovky. K energetickej úspore slúži pohybový senzor, ktorý zaznamená vašu prítomnosť a automaticky začne zobrazovať vaše obľúbené obrazy či fotografie takže máte pocit, že je tu galéria len pre Vás. Vo VILE DOMOVINA je The Frame doplnený dizajnovým rámom, ktorý sa osádza pomocou magnetov a tak je The Frame na nerozoznanie od skutočného obrazu. Je na vás, či si zvolíte dielo alebo aj paspartu či rám pre obraz, skúšajte a bavte sa. Táto krásna dominanta obývacej izby bude určite predmetom nadšenia a diskusií. Prajeme Vám krásny umelecký zážitok s návštevou najvýznamnejších svetových galérií.   

Teší sa na Vás VILA DOMOVINA***** Tatranská Lomnica.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Verified by MonsterInsights