KTO SME

Vitajte v GOLD FRAME GALLERY.

Prijmite pozvanie do galérie, ktorá predstavuje súčasné slovenské výtvarné umenie zastúpené autormi, ako sú Martin Augustín, Katarína Vavrová, Melita Gwerková a Andrej Augustín. Naša galéria vznikla z vášne a lásky k umeniu, a jej cieľom je umožniť návštevníkom objaviť krásu a jedinečnosť súčasného slovenského výtvarného umenia.

Každý z našich umelcov je predstaviteľom svojho jedinečného štýlu a pristupuje k umeniu z osobitného pohľadu. Ich diela sú plné emócií, inovácie a nápadov, ktoré vás určite oslovia. Sme hrdí na to, že dokážeme priniesť zaujímavé diela, ktoré sú nielen vizuálne krásne, ale aj inšpiratívne a nadčasové.

V našej galérii chceme predstaviť slovenské výtvarné umenie verejnosti a poskytnúť priestor pre diskusiu a inšpiráciu. Veríme, že náš projekt bude úspešným krokom na ceste k uvedomeniu si hodnoty slovenského súčasného výtvarného umenia a že poskytneme nezabudnuteľný zážitok všetkým milovníkom umenia.

Kombinovaná technika na ručnom papieri

Aké typy diel

nájdete u nás

Maľby50%
Grafika20%
Ostatné30%

Čo o nás hovoria naši klienti

avatar

Krásne diela a dielka slovenských výtvarníkov. Úžasná prezentácia. Ďakujem za zážitok.

Petra L.
avatar

Jedinečná galéria. Diela vyberané s citom pre výnimočnosť.

Viktória V.
avatar

Som bol príjemne prekvapený, keď som objavil galériu slovenského výtvarného umenia GOLD FRAME GALLERY. Osobne som si veľmi užíval to, že som si mohol pozrieť rôzne diela od jedného autora a porovnať ich štýl a vývoj. Webová galéria je naozaj skvelým zdrojom informácií. Ďakujem za zážitok.

Ján P.
0+

Počet umelcov

0+

Uskutočnených výstav

0+

Vystavených diel